субота, 2 січня 2016 р.

Паламарюк Василь Орестович

Паламарюк Василь Орестович   (25 березня 1981 року у селі Чорногузи Вижницького району - 22 вересня 2015 року у військовому госпіталі Харкова) - рядовий Збройних сил України.
Василь Паламарюк народився у багатодітній родині, де виростало семеро дітей. Василь був найменшим. Після закінчення Вижницької ЗОШ І- ІІІ ст. ім.Ю.Федьковича служив у лавах Української Армії міста Кременчука, у прикордонних військах.  Про це повідомляється на сайті Вижницької РДА.
Коли повернувся додому пішов здобувати професію столяра в училищі Чернівців. Чотири роки працював за цією спеціальністю у Вижницькій райлікарні, відтак був приватним підприємцем. У 2007-му році одружився.
4 вересня 2014 року згідно із Законом України про часткову мобілізацію Василь був призваний на службу до Збройних сил України. Однак 22 вересня 2015 року у військовому госпіталі Харкова зупинилося серце воїна, котрий стояв на захисті цілісності і єдності України у східних областях держави –на Донеччинні.

Церемонія прощання відбулася у сільській церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Василя Паламарюка поховали на сільському кладовищі.

Вдома у героя залишилися батьки, дружина Тетяна та двоє маленьких дітей: син Володимир та донька Аделіна.