четвер, 25 червня 2015 р.

Миханюк Василь МиколайовичМиханюк Василь Миколайович (20 січня 1968 року Рідківці Новоселицький район - 5 травня 2015 року поблизу Авдіївки, Донецька область) - сержант 3 роти 1 аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади (Житомир).

Василь Миханюк був призваний у січні 2015 року Новоселицьким райвійськкоматом, спочатку пройшов навчання у навчальному центрі, а потім  проходив службу у 95-й Житомирській окремій аеромобільній бригаді. Василь загинув 5 травня 2015 року в районі м. Авдіївка Донецької області під час переміщення особового складу на БТРі внаслідок підриву на фугасі. Всього в БТРі було 5 військових, 4 з них - загинули, 1 - вижив, повідомляє сайт 0372.

- Після армії він пішов служити в міліцю. Кілька років там прослужив, потім почав трохи бізнесом займатись, - передає слова рідного брата загиблого Григорія molbuk.ua. - Інколи їздив на заробітки за кордон. Нас у сім'ї було семеро, п'ять братів і дві сестри. І коли мені було два роки батька не стало. Усіх виховала мама. Так склалось життя, що всі побудували свої сім'ї і пороз'їжджались від неї. А Ваня останні кілька років жив біля мами в селі (Василя Миханюка у сім'ї називали Іваном). Побудував там хату, планував наступного року ще одну поряд будувати. Але не судилося... Вона дуже важко сприйняла цю трагічну звістку. 

У загиблого залишилася дружина, 15-річна донька, мати, четверо братів та дві сестри.

10 травня Героя було поховано в рідному селі Рідківці (фото і відео з сайут 0372.ua)